Terapia domowa

Oferujemy Państwu terapię w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Są to zajęcia dla dzieci posiadających opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju, które z różnych ważnych powodów nie mogą stale lub czasowo uczestniczyć w zajęciach na terenie Poradni.

Wczesne wspomaganie

Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka jest formą pomocy dzieciom i ich rodzinom obejmującą kompleksowe, wielospecjalistyczne oddziaływania mające na celu pobudzanie psychoruchowego i społecznego rozwoju dziecka.
W ramach bezpłatnych, stałych zajęć dzieci będą mogły korzystać z pomocy psychologa, logopedy, pedagoga, rehabilitanta, terapeuty SI, dietetyka lub innego specjalisty,

Wydawanie opinii

Informujemy, że Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna i Rehabilitacyjna ASQ posiada wszelkie uprawnienia do przeprowadzania badań oraz diagnoz psychologiczno-pedagogicznych. Opinie wystawiane przez naszą poradnię posiadają moc prawną tak jak opinie wydawane przez publiczne poradnie psychologiczno – pedagogiczne.

Zajęcia grupowe

Są to zajęcia grupowe (do 6 osób) o charakterze edukacyjno – terapeutycznym. Są one skierowane do wszystkich tych dzieci, które mają trudności w adekwatnym reagowaniu w różnych sytuacjach społecznych, m.in.: w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z rówieśnikami, radzeniem sobie ze złością, przestrzeganiem zasad i norm społecznych oraz adaptacją do nowych sytuacji.

Kontakt

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna ASQ

Wołomin, Mieszka I 14
Wołomin, ul. Kościelna 38

Telefon:
+48 533 403 400
+48 790 029 028


Email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.